Series
Ratings
54
All About My MomRated ★ 1.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 2.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
Twinkle TwinkleRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
Baby Faced BeautyRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
BigRated ★ 1.0
He Who Can't MarryRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 0.5
On AirRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0