Movies
Ratings
157
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 3.5
Interview with the VampireRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
Alien: ResurrectionRated ★ 3.0