Titles you rated
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 2.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0