Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 5.0
The Bride with White Hair 2Rated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 5.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 4.5
The Gifted HandsRated ★ 4.5
One on OneRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Dracula UntoldRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 4.5
Thread of LiesRated ★ 4.5
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 4.5