Titles you rated
- The Palace 2: The Lock Pearl ScreenRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 4.5- OuroborosRated ★ 5.0
Empress MyeongseongRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Palace: The Lock Heart JadeRated ★ 5.0
Beating AgainRated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0