Titles you rated
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
The RebelRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 0.5
LastRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 2.5