Movies
Ratings
140
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
ArgoRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 1.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
Flags of Our FathersRated ★ 3.5
ChangelingRated ★ 3.5
TakenRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
ShameRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0