Movies
Ratings
144
RudyRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 2.5
The TransporterRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.5
The Bank JobRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 1.5
MarathonRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.5
Ocean's TwelveRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 4.0