Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
BrainRated ★ 4.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
East of EdenRated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 5.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 2.5- 신 도라에몽Rated ★ 2.0