Series
Ratings
41- Men on a MissionRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.0
MaskRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Hogu's LoveRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
Yong PalRated ★ 2.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0