Titles you rated
One DayRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.5