Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 4.5- Unkind WomenRated ★ 2.5
- Lotus Flower FairyRated ★ 3.5
Ugly AlertRated ★ 4.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 3.5
Angry MomRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Three BrothersRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 1.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 1.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0