Series
Ratings
32
Noble, My LoveRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0