Movies
Ratings
257
Be with YouRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
South BoundRated ★ 1.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
Gulliver's TravelsRated ★ 3.5
OfficeRated ★ 1.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 3.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 1.5
Chicken RunRated ★ 2.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.5
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0