Series
Ratings
464- Ms. Undercover BossRated ★ 5.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.0- Pro BonoRated ★ 4.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 4.5
Dynamite KissRated ★ 5.0
Dear XRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
As You Stood ByRated ★ 3.0- Tokyo Revengers: Tenjiku-henRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.5
Wedding PeachRated ★ 4.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5- BeybladeRated ★ 4.5
Inazuma Eleven Season 1Rated ★ 4.5
Dora the ExplorerRated ★ 4.0
Arthur Season 1Rated ★ 3.5