Series
Ratings
14
SignalRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0