Titles you rated
Beef Season 1Rated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
Framing Britney SpearsRated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.0
DevsRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0