Series
Ratings
198
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Sex Education Season 4Rated ★ 4.5
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.5
Tower of God: The Return of the PrinceRated ★ 1.5
Tower of GodRated ★ 1.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
MessiahRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0