Movies
Ratings
381- Snail ManRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
Rust and BoneRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
Green FishRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
MaborosiRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.5- The Case of Hana & AliceRated ★ 4.5