Titles you rated
Winter SonataRated ★ 2.5
Love ShuffleRated ★ 2.5
Last FriendsRated ★ 3.5
Operation LoveRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
Alone in LoveRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 3.5
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 2.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 2.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0