Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
WishRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The MarvelsRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0