Movies
Ratings
100
C'est Si BonRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 0.5
Red CliffRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
My Tutor FriendRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.5
Heavenly ForestRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5