Series
Ratings
14
My Love From Another StarRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0