Series
Ratings
28
Solitary GourmetRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
SignRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0