Titles you rated
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 3.5
Honest LivingRated ★ 5.0- Three FriendsRated ★ 4.0
- SoulmateRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.5
VikingsRated ★ 4.0- VikingsRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
24Rated ★ 4.0- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.0
Conspiracy in the CourtRated ★ 5.0
24Rated ★ 4.0
TomatoRated ★ 3.5
SnowmanRated ★ 4.0