Titles you rated
Summer of Director OhRated ★ 4.0
Uptown GirlsRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
All for LoveRated ★ 5.0- SinglesRated ★ 3.5
MontageRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Ghost SweepersRated ★ 3.5
Penny PinchersRated ★ 4.0- She s On DutyRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
My SonRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0