Series
Ratings
39
Tamra IslandRated ★ 2.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 2.0
White ChristmasRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 1.5
Prosecutor PrincessRated ★ 2.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
BigRated ★ 1.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
One More Happy EndingRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Gossip GirlRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 1.5
The Queen of OfficeRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 1.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0