Titles you rated
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
PajuRated ★ 2.0
The ScentRated ★ 2.5
The Suicide ForecastRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
ChloeRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.0