Titles you rated
WickedRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Sex and the CityRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Shall We Dance?Rated ★ 3.5
EncantoRated ★ 4.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.5- PilotRated ★ 1.5
The Legend of 1900Rated ★ 4.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
Bullet TrainRated ★ 3.5
The Weekend AwayRated ★ 2.0
RunRated ★ 4.0