Titles you rated
The Man from EarthRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
ActressesRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
The DefenderRated ★ 3.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 1.5- Happiness Does Not Come In GradesRated ★ 3.5
BoltRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.0
The World Is Not EnoughRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 2.5