Series
Ratings
185
The Great King, SejongRated ★ 3.0
Myung Wol the SpyRated ★ 3.0
SandglassRated ★ 3.5
PhoenixRated ★ 3.0
One Well-Raised DaughterRated ★ 3.0
Summer ScentRated ★ 4.0
The Spring Day of My LifeRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0
Five FingersRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 4.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 3.0
The Great WivesRated ★ 3.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
Who Are You?Rated ★ 4.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 4.0
Two MothersRated ★ 3.0
Queen's FlowerRated ★ 3.0- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 3.0