Titles you rated
School 2013Rated ★ 2.0
High KickRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
MomRated ★ 2.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Glory JaneRated ★ 2.5
TripleRated ★ 3.0
I am Your TeacherRated ★ 2.5- FamilyRated ★ 3.5
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 2.5
Fashion KingRated ★ 1.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 2.5
Mischievous KissRated ★ 1.5- Sharp3Rated ★ 4.5
Sharp2Rated ★ 4.5
First Wives' ClubRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 4.5