Series
Ratings
286
Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 3.5- Story of Yanxi PalaceRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Skam Season 1Rated ★ 3.5
マラソンRated ★ 3.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 2.5- Gokusen SpecialRated ★ 3.0
- ŌokuRated ★ 3.5
- Ooku: The Inner ChamberRated ★ 3.5
Ooku ~ Hana no Ran ~Rated ★ 3.5
Sky of LoveRated ★ 2.5
Wedding PeachRated ★ 3.0
Hikaru no GoRated ★ 3.0- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 3.0
Magical DoReMi #Rated ★ 3.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0