Titles you rated
Alone in LoveRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0- School 2Rated ★ 2.0
- School Season 1Rated ★ 2.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 2.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0- IslandRated ★ 3.5