Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 1.5
The ThievesRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
PunchRated ★ 1.5
Death NoteRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 2.5
The Man from EarthRated ★ 0.5
VeteranRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
HopeRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0