Titles you rated
Seven PoundsRated ★ 5.0
DreddRated ★ 2.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 2.0
ArahanRated ★ 3.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
The Water HorseRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.5
PainedRated ★ 2.5
Big FishRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 4.0
SaltRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
SurrogatesRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0