Titles you rated
HancockRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Cinderella ManRated ★ 4.0
Steve Jobs: Visionary GeniusRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.5
FarinelliRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0