Movies
Ratings
181
Taxi DriverRated ★ 1.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
LegendRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0