Series
Ratings
14
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5