Series
Ratings
55
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 5.0
Mr. OsomatsuRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0- 특수사건전담반 TENRated ★ 5.0