Titles you rated
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.5
OnceRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
SullyRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 2.5
DivergentRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 2.5
ElysiumRated ★ 4.0