Movies
Ratings
143
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
DogManRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.5
Wild ChildRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
The Woodsman and the RainRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Lost in TranslationRated ★ 2.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5