Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 3.5
T1: ROSE TOGETHERRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0