Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- 태풍상사Rated ★ 2.0
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- Good PartnerRated ★ 4.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
더 인플루언서Rated ★ 2.0
Agents of MysteryRated ★ 3.5