Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
D-DayRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 4.0
My Lovely GirlRated ★ 2.0
Sweet Stranger and MeRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 1.5
Twenty AgainRated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 1.5
Bubble GumRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Beating AgainRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0