Movies
Ratings
120
HOMME FATALERated ★ 5.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
ResistanceRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.5
Thread of LiesRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.5
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 4.5