Titles you rated
A Monster CallsRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.5
Better DaysRated ★ 3.5
The TailorRated ★ 2.0
What Happened to MondayRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Color Me TrueRated ★ 2.0
Gosford ParkRated ★ 3.0
MementoRated ★ 3.0
PapillonRated ★ 4.5
The Age of AdalineRated ★ 1.0
Drive My CarRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
GaslightRated ★ 4.0
The Painted VeilRated ★ 2.5
Julie & JuliaRated ★ 3.5
The DuchessRated ★ 4.5
Saving FaceRated ★ 5.0