Series
Ratings
304
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
Koi Desu: Yankee-kun to Hakujou GaruRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5
Legal High SPRated ★ 3.5
Producing NobutaRated ★ 4.5
For You in Full BlossomRated ★ 4.5
Bokura no ShokutakuRated ★ 4.0
Old Fashioned CupcakeRated ★ 4.5
Riding a UnicornRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
Poker FaceRated ★ 3.0
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
Isn't It a Bad Guy?Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.5
Kotaro Lives Alone Season 2Rated ★ 4.5
AvalancheRated ★ 2.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0