Titles you rated
I Can SpeakRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0