Titles you rated
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
The Deep End of the OceanRated ★ 4.0
The Fabulous Baker BoysRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
Sink or SwimRated ★ 3.0
PosthumousRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5- Sunset in My HometownRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
The Motorcycle DiariesRated ★ 3.5
SupersonicRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5